اخبار

خلاقیت در طراحی زمین بازی کودکان

فروش تجهیزات مهدکودک

کودکان بخشی از خاطرات رنگارنگ و شاد خود را در پارک‌ها و زمین‌های بازی (زمین بازی کودکان) ثبت و ضبط می‌کنند، جایی که در کنار همسالان خود و اندکی دورتر از والدین، دنیایی از شادی، بازی و سرگرمی را تجربه می‌کنند. شاید به همین دلیل است که طراحی زمین‌های بازی کودکان دارای اهمیت بوده و نوآوری نقشی مهم در جذابیت هر چه بیش‌تر آن ایفا می‌کند.

“Monstrum”، شرکت دانمارکی فعال در زمینه‌ی طراحی و ساخت زمین‌های بازی است. طراحان این شرکت به ایده‌های نو می‌اندیشند و زیبایی و وجه هنری وسایل بازی را نیز از نظر دور نداشته و کیفیتی متفاوت‌تر به این فضاهای شاد بخشیده‌اند.

همه‌ی ما در دوران کودکی خود، تجربه‌ی حضور در پارک و زمین بازی را داشته‌ایم. تاب، سرسره، الاکلنگ شاید تمام آن وسایل بازی بوده که برای سالیان طولانی، بسیاری از کودکان را سرگرم کرده‌اند. (زمین بازی کودکان)

هر چند بچه‌ها این روزها خوش شانس‌تر شده‌اند، چرا که طراحان خوش فکر قدم پیش گذاشته و زمین‌های بازی را به سطحی متفاوت از سرگرمی و بازی ارتقا داده‌اند، سطحی که شاید برای بسیاری تازگی داشته باشد.

Monstrum“، شرکت دانمارکی فعال در زمینه‌ی طراحی و ساخت زمین‌های بازی است. طراحان این شرکت به ایده‌های نو می‌اندیشند و زیبایی و وجه هنری وسایل بازی را نیز از نظر دور نداشته و کیفیتی متفاوت‌تر به این فضاهای شاد بخشیده‌اند.

بنیان گذاران این کمپانی “اُلی نیلسِن” (Ole B Nielsen) و “کریستین جِنسِن” (Christian Jensen) هستند که در سال ۲۰۰۳ به عنوان طراح تئاتر شروع به فعالیت کردند. بعدها با پیشنهاد ساخت زمین بازی برای یک مهد کودک، مسیر کاری آنها دستخوش تغییر شد. از آن زمان تا کنون آنها بیش از ۸۰ زمین بازی برای کودکانی در سنین مختلف طراحی و اجرا کرده‌اند. (زمین بازی کودکان)

آن چه در طراحی‌های آنها نمود چشمگیری دارد حیواناتی همچون میمون، وال، عنکبوت و هیولاهای رنگارنگ است که حضوری جالب و سرگرم کننده را به کاشفان کم سن و سال خود هدیه می‌دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.