اخبار

خانه‌های بازی شهر تهران

فروش تجهیزات مهدکودک

شهرداری تهران در حوزه سلامت در رویکرد را پیگیری کرده است. یکی شهر آموزش دهنده و دیگری محیطی که شهروندان در آن به گفتگو بپردازند.

شهر آموزش دهنده شهری است که به شهروندانش پیام بدهد. برای انتقال این پیام ها با ایجاد کمپین سلامت این موضوع را ایجاد می کنیم.

وی افزود: برای اینکه افرادی که مبتلابه یک موضوع هستند بتوانند یکدیگر را پیدا کنند کانون مادر و کودک در خانه های سلامت را ایجاد کردیم.

همچنین تصریح کرد: این کانون ها ذیل شهرداری نیست فقط این فضا ایجاد شده که جمعی از مادران و افراد باردار بتوانند دور هم جمع شوند و موضوعات و مسائلی که با آن روبرو هستند را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

زمانی اضافه کرد: دوره های آموزشی در این زمینه را با هماهنگی با دانشگاههای علوم و پزشکی به مرحله انجام رساندیم.

برای ایجاد مکان مناسب برای شیردهی به نوزادان در فضای شهری، اتاق مادر و کودک را کودک ایجاد کردیم که تاکنون در پایانه های مسافربری و در ۱۰ ایستگاه مترو تاسیس شده است. که با توجه به جمعیت شهر تهران این تعداد اتاق مادر و کودک نیاز به توسعه بیشتری دارد.

مدیرکل سلامت شهرداری تهران در آخر افزود: خانه کودک و اسباب بازی را در سرای محله ها ایجاد کردیم که تاکنون تعداد آنها به ۳۵۰رسیده است و مادران می توانند کودکان خود را آنجا بسپارند و خود از فضای اجتماعی استفاده کنند.

مشاوره رایگان، ارسال رایگان، تخفیف ویژه، پشتیبانی، نگهداری و خدمات

ارائه‌ی مشاوره‌ رایگان جهت خرید و راه‌اندازی خانه بازی: (09127130980)

محصولات و تجهیزات مهد کودک و خانه بازی ما دارای «استاندارد ملی ایران» به شماره 6675303975 می‌باشد.
گروه مهندسی خزاعی. آدرس کارخانه کیلومتر ۹ جاده مخصوص کرج. تولیدکننده انواع تجهیزات مهد کودک

– گروه تولیدی سازه بازی

تشویق کودکان را جدی بگیریم
بازی بیرون از خانه و رشد کودک
لزوم مهدکودک برای کودکان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.